Květen 2013

Všechno k horšímu nebo lepšímu ?

31. května 2013 v 19:19 | Koňa |  Já píšu

Snažila bych se,ale nejde to !

Snažila bych se neskončit,ale místo toho to odchytala Mrkvička :(
Skončila takovým způsobem kterým by nikdo skončit nechtěl,sice byla Mrkvička králíček který nemam tolik v oblibě,ale měla jsem jí ráda.Hodně ráda .. Sice sem si z ní dělala srandu,protože měla "sprostej" flek na čumáčku.
tady to vidíte,flek ve tvaru penisu :D :/
Mrkvičku zakous můj pes Sašík,bohužel to bylo krutě ... ukouslej ocas+ kousek kůže na prdeli a ucho :'(
Můj králík to neni,byla ségry .. :((


CHf=Měsíc/roční období, ve kterém nejraději fotím

30. května 2013 v 7:00 | Koňa |  Deníček Ranche...
mám to podle umístění
1. Jaro+podzim
2.Podzim +léto
3.zima
nejradši fotim v létě při západu slunce-večer
a na jaře+podzimu
PODZIM :33


Otázka každý rancherky ...

29. května 2013 v 18:49 | Koňa |  Já píšu
Ano,zase píšu :D
Tentokrát s tim,že mam dost zajímavý téma. Jako vždy :DDDDDDDDDDDDDD
-
Každá o tom určitě sní.Je to zvíře,který není obyčejný.Ano,je to kůň.Většina lidí si řekne,že chce koně aniž by o něm věděli základní znalosti.Když kůň má koliku,jak to ten člověk pozná ? Miluju ty 7-10tileté holčičky co si strašně moc přejou toho koně s rohem/křídlama.Ani neví,že to neni kůň ale "netvor" z pohádek.
Každá si říká že chce koně,ale ani pořádně neví,co to je kavaleta ... Proto většina z nás začala sběratelstvím.já se z něco tolik naučila.Jezdila sem na poničce Dorince.Ano,ona mě všechno naučila ohledně důvěry,jízdě a svobody na koni.Ona mi dávala klíč od pout,který sem měla po dobu když sem nebyla u ní.Ona byla ten klíč.Naučila mě toho hodně,za necelej rok,kterej sem u ní strávila,mě naučila všechno od kroku po trysk a skoky.
nechápu,proč si někdo ty koně pořídí a pak je prodává.Třeba Týnku zase prodávaj.
odkaz mluví za vše.CHci jí proto, protože je to Dorinky hříbě.Ano.
Chci si splnit sen,chci se na ní aspoň po . projet.I ta jediná vyjížďka by mi aspoň na pár minut zlepšila náladu.Chybí mi to :( ♥♥♥
Chybí mi to,co už nikdy nezažiju.já se vzdávám.Už nikdy to nebude takový jako kdysi.Tenhle článek mě tu nutí brečet.
Je to těžký rozhodnutí jestli mam bejt nadál koňákem bez koně nebo bejt taková ta dámička která nemá ráda žádný zvíře,jenom chodí za klukama atd.
Já bych se nevzdala kdyby mi někdo dal tu naději,ten pocit někdy sednou na koně,nebo si ho aspoň pohladit.Už nikdy neuvidim koně vedle sebe.NIKDY a to je právě to v čem vám ostatním závidim.
Je to jenom obyčejná věc,někdo si jí ani neváží.Co já bych dala za to si aspoň toho koně pohladit,vysednout na něj a někam společně odject.Už ani nevidim přes ubrečený oči,nemam na nic náladu,jen na koně.Ani ten blběj vtip mě nerozesměje.
Všechno sem ztratila, už můžu jenom dál snít ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Můžu si už jenom nadál představovat jaký to je stát vedle koně,hladit ho a koukat se mu do očí.
Už sem několikrát přemejšlela,jestli se mám zdát mího koníčku- prodat SCH a dát najevo rodičům,že pro toho koně udělám všechno ..klidně se vzdám i těch krásnejch 1,5 let tady s váma.
Kdbych měla jedno jediný přání,bylo by to že omládnu Dorinku zpátky na 1 rok,aby nezažila týrání.Aby těch krásnejch 25 let zažila semnou.Dora je pro mě vyjímečnej poník,kterej zústane navždy v mím srdci.Ona je nejúžasnější poník ..
možná si teď o mě myslíte,že sem nějaká pinda,co brečí kvůli debilnímu starýmu ponclovi,co už ani nechodí.. Ale Dorinka má pořád v očích ten její výraz radosti.I přes ty ztrávený dny a noci ve výběhu kde musí trpět,mmá v očích naději,naději na to že si někdy pro ní přídu a utečeme spolu do neznáma.tam kam nám oboum bude dobře.Tam kde jí už nikdo neublíží.tam,kde omládne.Tam kde si bude moct zatryskat a zaskákat ...TAM,KDE JE JEN SVOBODA.
Bue tam,kde neexistuje žádý plot,ohradník atd.
bude tam,kde je volno ..
tam kde neexistuje žádný udidlo
Proto asi končim ........ jo,jako Frisulka .. když končí ona,musim asi i já ... nemam na nic náladu .... Nečekejte odemě dneska nic....Možná jenom starý fotky
PAPA

To je na 3 věci ..

26. května 2013 v 21:56 | Koňa

Ahoj

Nijak extra článek nečekejte,spíš se stížnostma a nudou.Tenhle článek slouží k tomu,abych se vypsala.Sice neumim až moc "hodně" psát ale pokusim se o to.Konečně když se něco začne dařit,se hned něco posere.Totálně,a to myslim vážně.Jako psala moje kámoška,život jejako krabice s otazník uvnitř.Nikdy nevíš co tam může být.Můj život je jako ta krabice,neutrální-šedá s otazníkem a vykřičníkem uvinř.Jak by vypadala ta vaše ?
By: JÁ ! Kopírovat jen se zdrojem :))
V jakém světě žijete? :)) Já ve světě SCHLEICH.Žiju ve světě modelů,které ráda fotím a povídám si s nima.Někdy si je i vytáhnu z poliček a hraju si s nima na koberci když je mi smutno :D.Vždycky když beru z poličky model,v hlavě mi projede vzpomínka,kterou sem s ním zažila.Třeba model lipicána Frederic, s tím sem byla porpsvé venku na silvestra na Helfenburku.Užila jsem si s ním krásnej silvestr ;)
když jsem venku,a chci fotit koně,nebo nějaké jiné zvířátko,představuju si ho jako oživlého tvora,který je velký jako SCHLEICH ale je živý.K tomuhle příkladu musím přidat tuto fotku:
Nic úžasnějšího jsem neviděla.Bohužel zdroj nemám,jinak bych sem přidala víc fotek :(
Potom mám taky pár novinek+dotazů.Chtěla sem se zeptat,jak dělate na záhlaví to MENU,RANCH,PHOTO ..
6e na to kliknete a jste v té rubrice.Chtěla bych si udělat dessign ve photoshopu,ale vůbec mi nejde stáhnout.Stahuju po 324535x a nejde to.Můj ntb je prostě postižený.Potom vám chci oznámit,že budu mít zrcadlovku ! Ano :33 Kamarád mi jí koupí,ale ještě nevim jestli NIKON D3200 nebo NIKON 5100 nebo nějaký CANON,vůbec nevim.Prostě ten kterej tam bude,tak ten vemu.Peťa z RZdemteri ranche /tak to má na FB/ mi poradila,že si mám koupit falešnou zrcadlovku,ale když já nevim.Chtěla bych mít prostě profi fotky,protože mě fotit baví,a jednou bych to chtěla mít jako koníček/druhou práci.
Potom bych chtěla někdy v budoucnu mít koně,nějakýho menšího .. určitě bych na něm jezdila,ale na 1. místě by byl horsemanship :33

Pusť si túto pesničku :
Tohle bych mohla poslouchat celej den,koukat se na ten gif :33
Kdo by chtěl vidět moje fotky,jsou ZDE
na tu stránku chodím každý den,přidávám fotky atd. Až tam bude 250 LIKE bude konkurz o adminku !

Koňa


REKONSTRUKCE

25. května 2013 v 22:21 | Koňa |  Já píšu

Konečně píšu,ano vim .. slibovala sem a nesplnila sem

Nešel nám internet a když už šel tak jenom FB a ask -_-

Už po 123222654684x stahuju PhotoShop
Nikdy se mi nepodaří ho stáhnout.Celej blog předělávám
Nijak mě nic nebaví,zejtra čer AGSD
asdrfhgadfadfhb\sdhDGsdfbiSGB ODFZUGsoduijI GHF IwuegiuSDHGIJHs\dipgh p\sidug pI\SUDGHLSDJ\GLIuweg ilpuWEGIPUweipguhWEIUUUUUUGH ILsueghSUIEDGSHKL\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Jahsdgggggggggggggggggggggggg asdkjvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvm,\\\\\\yd.fkizoiseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees\afddddddddddddddddddddddddpoiqeropwetuuuqeritppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppperioto
ZEJTRA ČEKEJTE NORMÁLNÍ ČLÁNEK :d

Celkem úvaha,aneb když nevim jakej tomu dát nadpis :D

21. května 2013 v 21:43 | Koňa |  Já píšu

Takže,ani nevim co všechno tu budu psát tak se toho nadpisu nevšímejte :D

Rozhodla sem se,že zejtra budu pracovat na blogu-chci ho celej překopat a to tak že: Menu nějak "spravim" aby bylo krátký,aby se v něm dalo zorientovat atd. Potom taky odkazy,Srka .. Dám aktuální odkazy na SCH stránky (moje :D ) a všechny kontakty na mě .. Taky budu chtít pokračovat v profilkách a v tý Chellengy nebo jak se to píše xD Zejtra-středa bych nafotila teda další fotky, a to hnědo-bílá a dofotila černo-bílou (Kdo neví,jsou to albumy na rajčeti mích fotek rozdělených na barvy)
Potom mám plno novinek,největší : Kolem tohodle a příštího týdne (podle pošty) k nám přijede přes 10 SCH ! :D
Jaký vás pro ní napadá jméno ? :PP
______
Napadá vás pro ní jméno ? -Asi by šla na CM :/ :) :(
______
Napadá vás pro ní jméno ? Buď jí změnim mold,a přetřu hřívu(jelikož jí má nabervenou na modro) nebo pude celá na CM ?
______
Napadá vás pro ní/něj jméno ?
______
Napadá vás pro ní jméno ? Asi půjde celá na CM,nebo jí jenom změnim mold,co na to říkáte ? :D
______
Anglický plnokrevník Mare, drezurní
Tady jména nepotřebuju,tahle půjde na CM,jelikož je nabarveno nepovedeně na černo a lepí :// :'(
______
Lipicáni Mare
Tahle na CM nepůjde,je jako nová,takže starou Ladynku CMknu,a bude z ní hannover nebo nějakej kůň :D
______
Tinker klisna
Půjde na Cm,pokud příjde v horším stavu než ji mám tady na poličce :D :)
______
Konečně sem sehnala tohodle punťu,příde k nám společně s kobčou (předposlední) :33
Jestli to je fenka,bude to Ennie [ Ený ] nebo Bonna Jungle King po fence kterou vlastní strejda stejně jako Enynku ale ta je Foxík,Bona je Parson russel teriér ale nevadí :D

černo-bílá zvěř

19. května 2013 v 22:09
Ještě musim dofott
Jinak,přemejšlela sem o tom,že bych dělala každou neděli/sobotu "zprávy"
;)) ohledně sch atd


Sraz rancherek 2013

16. května 2013 v 19:42 | Koňa |  Deníček Ranche...

! SRAZ rancherek v jižních čechách !

Chtěl (a) by ses setkat z nějakou rancherkou osobně ? Teď máš možnost !
V jižních čechách, v malé vesničce LIBĚJOVICE.
čas a přesný datum bych dala až by se nás zúčastnilo víc- 5 rancherek ? :)
Byla bych nejradši,kdyby mi každej kdo by měl zájem přiject dal EMAIL abych se s nim mohla nějak domluvit a dát mu tel. číslo ;)
Určo by to bylo v SOBOTU
PROGRAM: Určitě by šlo o to,že bysme kecali ..
Byly by sme v přírodní rezervaci,na fotbalovým hřišti, na jednom skvělým místě ) nedá se to popsat) kde bysme fotili ;)
Pak tam máme dvě hospody, jedna je blízko toho "parku" (přír. rezervace) a pak druhá,která je hned pod naším barákem ;)
Kdyby to bylo možný, v tý hospodě pod našim barákem by mělo být i ubytování,takže kdy by chtěl,moh by tam u nás být třeba na 2 dny a rodiče by spali tam ;) XD
...
Určitě bych doporučovala si vzít modely+foťák
a kdo má tak i nahradní baterky ... + paměťovku .. :D
Do programu by patřila i "soutěž" o nej fotografa ;)
Zadání by bylo asi takovýhle:
1/Vyfoť model (BH-SCH-COLLECTA-PAPO .. ) aby byl v pozadí zámek ;) (Ten tam taky máme :D )
2/ Fotka s modelem kde je zachycená volnost
3/ sport s koněm
atd ....
:DDD
PTEJTE SE KDYŽTAK DO KOMENTŮ ;)
NEBO NA EMAIL ;)
vlkoun007@seznam.cz


Rozsvícená žárovka (ta moje)

15. května 2013 v 22:39 | Koňa

NADPIS JE TROŠKY DIVNEJ,ALE PATŘÍ K TOMUHLE ČLÁNKU

Nápad číslo jedna ( Nápad číslo 1)
Chtěla bych o prázninách uspořádat setkání sběratelek ..
Jenomže by bylo u nás v Libějovicích ....
Víc máte tady:
V lIbějovicích je plno místa kde se dá moc dobře fotit, je tam "klid" a nejsou tam lidi - ne třeba jako v PRaze kde se hned někdo ztratí
Bylo by to zadáčo, ale ještě nevim ... (na občerstvení)
Bylo by to jenom o tom,užít se ten den-dva . . . s ostatníma a modelama ;)

Nápad číslo dvě (Nápad číslo 2)
Vymyslela sem novej (nevim jestli novej) způsob svičení psů
Like potěší ;)
Zjistila sem ,že pes reaguje líp na "koňský" slova (Gááá _ LOP ! ,HOU, mlaskání atd .. )
__________
FOTO


+
Do soutěže pro AšuZdravim

12. května 2013 v 19:07 | Koňa

Čau lidi

Zdravim vás, po dlouhý době :DDD
Mám nový sr
:))
Taky vás tak omrzelo HOWRSE ? Já už tam nebyla asi dva měsíce,dneska sem tam zašla, kouknout se jestli tam neni třeba malování,to mě tam bavilo nejvíc a bylo to fér :D
Dneska něco vyrobim, ale určitě nic z kůže nemam jí .. :'(

Taky soutěžim o hříbě (real) .. ale žádná šance na vítězství ://
Ještě k tomu, mi nejde FB .. :((
Píše mi to --> Stránka nenalezena
písnička pro vás :3

Závislák

11. května 2013 v 12:36 | Koňa |  Já píšu
Jo zdrAVÍ VÁS závislák .. :)) Neptejte se v čem protože vám tu pár věcí na čem sem závislá napíšu ;)

FOCENÍ

Focení je pro mě něco jako DROGA.Ráda fotim,takže pro skvělou fotku udělám cokoliv..
Klidně vlezu v teniskách do vody,abych měla super fotku :D
Sice mám foťák,kterej je starší --> 3 roky ?

ask.fm+ facebook

Ano, sem závislá na FB a asku ..
Teda spíš na těch lidech co tam jsou :DD
Vlastnim několik stránek,na požádání dám odkazy ;)


Mě už to fakt nebaví

7. května 2013 v 23:52 | Koňa

Všechno posraný, totálně posraný.

Jak já vám závidim 15+ věk !
Mě je zajebanejch 12,nic nemůžu .. ani na tu brigádu ne ! :(
...
S klukama to je bída, nevim jak vy, ale prostě já se toho pocitu nikdy nezbavim
NEŠTĚSTNĚ ZAMILOVANÁ

Taky sem uvažovala o tom,že blog smažu, a budu mít jenom informativní ... Dneska sem si koupila lanko, takže vyrobim provazovou uzdečku pro GG Valentine [ Pralinku ] a asi zejtra pudu fotit, jelikož se mi do soutěže přihlásili jenom dvě rancherky,tak se ruší ..

Já, ta která musí mít vždycky všechno totálně zesraný, si aspoň udělám radost z takový malý píčoviny
(Možná je ta fotka rozmazaná,nevím)
Je to žabička,která nám skočila do chodby když sem přišla domů ;)
Byla kouzelná, zkoušela sem jí dát i pusu,ale bohužel můj Radeček se neobjevil :( :D


Měl by někdo zájem,kdybych udělala pár Cmek a prodávala bych je ? .. ;)

(Ale musely byste počítat s tím,že cena by nepřesáhla 150,- --> Když se mi povede)

Když je zejtra volno, napadlo mě, že bych každýmu SRku vyfotila fotku na přání-věnovací foto ;)
Proto mi napište do komentu, jakýho koně byste chtěli vyfotit - nebo třeba drezura,western, normal foto atd ...

Taky si nejspíš pořídim kolem prázdnin dalšího tradíky, nebo možná clasica :3
Nejvíc bych asi ale chtěla quaterku, o kterou soutěžim v foto soutěži u Aši ;))
Dneska mi udělala ohromnou radost Britney s Alpinkou, protože sem z nich byla úplně omámená .. takový krasotinky sem snad ještě neviděla ;D

...

Taky mě docela štve to, že poslední dobou nevyrábim .. jak je teplo, tak mě baví víc focení ;)
Proto musim vyrobit nějakej setík na sch
Ale te´dka čekejte míň fotek--> tady na blogu,stačí sledovat jenom moje rajče :3

Písnička pro vás
Hele já du, mamka má kecy že tu sedim do půl noci tak PÁÁ)

Pršelo

6. května 2013 v 21:34 | Koňa |  Deníček Ranche...

PRŠELO

Kolem 5.-6. hodiny odpoleedne nám tu sprchlo-->hned sem šla fotit :D Fotky sou povedený;)
Těch hnusnejch fotek+ mě se nevšímejte :D
Pondeli: 7
Utery: 11
Streda: 8
Ctvrtek: 16
Patek: 18
Sobota: 25
Nedele: 32

Celkem: 117

unavená

6. května 2013 v 18:06 | Koňa |  Já píšu
ČAUKÝ
:))
Sem totálně unavená+ mě bolý koleno :(
Dneska pudu ještě fotit,jelikož pršelo tak chci mít taky ůmokrý" fotky, a né "suchý" ;DDD
https://www.facebook.com/mistynky?ref=tn_tnmn
Klidně si mě přidejte na FB, ráda pokecám :P
Dneska sme měli ve škole sporotvní den 6.A + 6.B, 7.A + 7.B
Byly sme 3. (jkao celá třída) já sem si to užila tak co .. :D
Nejvíc mě bavila asi štafeta,kde sme mohli bejt první ale o jednu zje*anou setinu vteřiny sme prostě byli druhý :D :(
Pokud si tenhle článek čte někdo už teďka, co byste chtěli vyfotit ? ..
A/ příroda- zajímavosti
B/ SCHLEICH+BREYER
C/ nějaký věci-napiš konkrétně co
_____

Nechce být někdo adminka na stránce o SCH ? :)))

_____________
taky teďka píšu novej příběhPak sem vám ještě chtěla říct jenom to,že máme novej DESS ;) Mám vyhlídnutej novej foťák,ale nejspíš bude až na vánoce :(
na foťák dostanu k svátku (25.listopadu) cca. 1000,- (od všech dohromady) a na vánoce buď foťák,nebo peníze ..
On je boží :D
_____
čáuvéjs

Alenka v říši divů

5. května 2013 v 12:24 | Koňa |  Já píšu

Aneb,když fotíte fotku podle zadání do soutěže

Tohle zadání mě hodně potěšilo a zárověň mě i baví .. což je něco u mě neobviklýho :D
u Aši sme dostali zadání, vyfotit fotku která by měla popisovat Alenku v říši divů ;))
Bílího králíka nemáme no ://
Ani živího bílího králíčka nemáme ://
:))

Koňa
[ Dneska můžete čekat další fotky,článek a možnábleskovku ]Měsíc/roční období, ve kterém nejraději fotím

4. května 2013 v 22:37 | Koňa |  Deníček Ranche...

Jaro- Zvolila sem si roční období jaro, protože neni sníh a neni ostrý světlo ;)
<--- Foceno v dubnu ;))

k jaru bych měla přidat i podzim,ale nevim jakou mam podzimní fotku,takže sem žádnou nedám :/

Májová FOTOsoutěž

2. května 2013 v 21:58 | Koňa
Ahojík :)

Májová FOTOsoutěž

info

Soutěž je jarní, tudíž "májová"
Jelikož se mi nikdo soutěže(předminulý) nezúčastnil skusim to ZNOVA ;)
Bude hlav. výhra DIPLOMEK,kresba mnou nakreslená, CHIna kůň--> mnou repaintovaný a nějaký výrobky .. dál to dovimyslim ;)

ZADÁNÍ

Myslim si že u vás všech už určitě rostou kytky, rozkevtli třešně atd ..
Proto po vás chci, abyste mi poslali do prvního kola (budou dvě) ale fotky posíláte 3
Proč ? 1. fotka - Klidně v ateliérku (Je to jen na vás,ale fotku reprezentujete koně/váš ranch)
2. fotka - podle zadání
3. fotka - podle zadání

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete přihlásit max. 5 koní ! Přihlášky posílejte do 10.5.2013 na email : vlkoun007@seznam.cz
Do přihlášky: Vaše přezdívka:
Jméno ranche+odkaz
Kolik koní přihlašujete [ 1-5 ]
___
Jméno koně:
Plemeno:
Věk:
zajímavosti:
FOTO :)
Jak už sem psala, musíte mi poslat fotku, která vašeho koně zastupuje ;)
Jestli máte nějaký dotazy,tak do komentu ;)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/197722_10151464555826655_1825064280_n.jpg Nevim jestli se vám to zobrazí, ale zrovna sme malovali pokoj, a mam to celý přesunutý :D :))


Máj.lásky čas :')

1. května 2013 v 19:15 | Koňa |  Já píšu
Já sem tak blbá .. vždycky se zamiluju do toho co mě nechce .. nebo má holku
já sem totální kr*va
zamiluju se na 1 pohled do jednoho kluka .. Radka .. .. a já mu budu v tomhle článku říkat Peldík, Pelíny atd ...
On je úžasnej .. a jezdí na motorce
:DD
Jenomže .... jemu je 18 .....
:'(
:'(
:'(
:'(
:'(
:'(
:'(
Pane bože ! Proč se taková totální p**a ! :'(
Před tejdnem na VV sme kreslili po slepu stromy v japonsku/číně ..
Docela mě to bavilo,protože sem neměla nervy a tak s tim jestli je to hnusný,malí,velký, divný atd ..
Kdo mi jako 1. napíše do komentu co to je za strom .. má u mě diplomek ;)

Další věcí je to že máme na ranchy přírustek :33
Je to hanoverka 2013- Morgana ale u nás Májí,májka atd .. Je přece koupená na Máj :DD
http://www.youtube.com/watch?v=0zk2PCti8-c <-- Pořád dokola poslouchám písničku, která mi připomíná .. pořád něco :DD

_____ /Tohle si klidně nečtěte,je to o Peldovi a jak sem ho vlastně potkala/
U nás, asi 1 km od naší vesnice ej další vesnice Nestanice, kde se konala 8. rokem akce "FICHL SPRINT"
Kde prostě jezdíte na čas na motorce (babeta,simson,jawa,pionýr .. )
a ON jel na simsonovi .. já ho fotila .. a natáčela :DD
Když říkali jak se menuje .. tak sem si to musela natočit abych to nezapoměla :DD
Ale nevěděla sem o něm nic,jenom jméno XD :(
Pak sem si ho přidala na fb, a napsala sem mu čau, a pak kolik mu je
.
.
.
zujistila sem že mu je 18 :'(
Jenomže mě je zasranejch 12 let a on mě nechce ...
Prej za pár let :'(
Já už chci bejt starší .. kouřit,pít,chodit na zábavi,dělat si co chci, nechodit do školy,a někam na brigádu nebo do práce kde mě to bude bavit .
mít fajn kluka .. hezkýho,upřímnýho, co mě nebude podvádět,bude mě milovat :33 :(
-Vždycky když si pouštim písničky od " Morčata na útěku" tak myslim na něj
-Když slyšim slovo SPRINT a něco příbuznýho k tomu a motorkám připomíná mi to jeho
- Když sem na FB, myslim na něj
-Když slyšim motorku,myslim na něj
- Když vidim někoho kouřit myslim na něj
-Když vidim nějakej pár, myslim na něj
-Když se bojim, myslim na něj ..
- Když chci spát,tak nemůřu .. protože na něj pořád myslim
....
U Aši je soutěž, o SCH quaterku, tak se zapojte :33 http://ranch-dream-horses.blog.cz/1305/pohadkova-soutez-o-schleicha-o-co-jde
:))
K večeru .. teda on je večer ale kolem 20:00čekejte fotky :))